Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą – 03.10.2021 r.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00.

W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Intencje na rok 2022 przyjmujemy wyłącznie w czasie otwarcia kancelarii. O godz. 19:00 Msza św. i czuwanie Żywego Różańca,

We wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. W godz. od 15:00 do 17:00 pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych (nr. tel. 601983672). Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość. Po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

W czwartek wspomnienie NMP Różańcowej. O godz. 18:00 Msza św. za Ojczyznę w 37 r. śm. Bł. Jerzego Popiełuszki i w 19 r. przybycia Jego krzyża do Mistrzejowic.

W sobotę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka,

W niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość odpustową ku czci św. Maksymiliana patrona naszej parafii. Kazania wygłosi ks. Kamil Szpilka.

Od niedzieli 10 października Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. zaczną chodzić z niedzielną Komunią św. do chorych. Chorzy, którzy chcą korzystać z tej możliwości przyjmowania Komunii św. mogą zapisywać się w zakrystii.

Za tydzień zbiórka przed kościołem na stypendia dla utalentowanej młodzieży tzw. Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które są o godz. 8:00 i 17:30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od godz. 16:00 do 18:00.

Zapraszamy chętnych uczniów z klas VII i VIII na spotkanie rekrutacyjne przygotowania do bierzmowania Post Cresima. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 11 października o godz. 16:00 w dolnym kościele.

Nocne Czuwanie w Częstochowie z 29 na 30 października. Zapisy w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 i 9:30 oraz w środę po nowennie w sali nr 12.

Zapraszamy chętnych chłopców od klasy 3 do służeniu przy ołtarzu jako ministranci. Zapisy w zakrystii po Mszach św.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „WPIS” „Glos o. Pio”, dla dzieci „Mały Gość”, „Tęcza”, „Staś”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Za tydzień miód z Proszowic.

• + Jerzy Czarnecki (lat 70)
  • + Ryszard Woźniak (lat 87)
  • + Antoni Irytowski (lat 79)
  • + Teresa Marcinkowska (lat 70)