Menu Zamknij

Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą – 20.06.2021 r.

Środowiskowy Dom Samopomocy Przystanek Betlejem działający i niosący pomoc przy naszej Parafii składa serdecznie podziękowania za złożone ofiary w kwocie13220 zł. Msza św. z prośbą o Boże bł. potrzebne łaski dla ofiarodawców zostanie odprawiona 27 czerwca o godz. 13:00.

Zapraszamy na Nabożeństwo czerwcowe, które odprawiane jest w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17:00.

Zachęcamy do osobistej Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:00 w dolnym kościele.

W poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi,

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień imienin naszego ks. Jana z tej okazji życzymy Mu Bożego bł. zdrowia, opieki MB i potrzebnych łask w realizacji powołania kapłańskiego.   

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Z dniem 19 czerwca 2021 r. Arcybiskup Marek Jędraszewski odwołuje dyspensę od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy św.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 lipca. Zapisy w sali nr 7. Również w sali nr 7 można składać ofiary na Różę dla Matki Bożej.

Harcerze z Hufca ZHP Kraków – Nowa Huta im. Mariusza Zaruskiego zapraszają dziś na Piknik przy ul. Kaczeńcowej 7 nad stawem z okazji  zakończenia Roku Harcerskiego. Piknik odbędzie się w 12:00-15:00. 

Za tydzień „Niedziela Maltańska” po Mszach św. maltańczycy zapraszają przed Kościół, gdzie będą prezentowali między innymi pierwszą pomoc. Również w przyszła niedzielę Wolontariusze Fundacji Pro-prawo do życia będą zbierać podpisy pod projektem „Stop Aborcji”. Do złożenia podpisu potrzebny jest numer pesel.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „WPIS”, „Miłujcie się”, dla dzieci „Tęcza”, „Mały Gość”. W kiosku u siostry Zofii można nabyć książki: „Apteka natury ma leki na wirusy”, „Jak odzyskać zdrowie po covid-19 – natura i nauka podpowiadają”, „Kształcenie charakteru” i inne.  

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na sprzątanie kościoła i nowe inwestycje. Za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Krystyna Żabicka (lat 78)

+ Marianna Czekaj (lat 67)

+ Ferdynand Sochacki (lat 78)

+ Beata Rybiewska (lat 58)

+ Janina Wykręt (lat 74)

+ Edward Nawara (lat 77)

+ Zbigniew Kozłowski (lat 74)

+ Piotr Hrabia (lat 62)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…