Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą – 16.05.2021 r.

W dniu dzisiejszym można złożyć podpis w obronie katolickich mediów: Radia Maryja i Telewizji Trwam przed atakiem ze strony międzynarodowej organizacji. Do podpisu niepotrzebny jest numer pesel. Podpis można złożyć w sali nr 7 i w kiosku.

Serdecznie zapraszamy do modlitwy przy obrazie Matki Bożej patronki Robotników i Solidarności: dziś przez cały dzień indywidualnie, od poniedziałku do piątku wspólnotowo od godz. 17:00. Pożegnanie obrazu w sobotę o godz. 12:00 Msza św., modlitwa dziękczynna i odprowadzenie obrazu.

Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:00 w dolnym kościele.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 17:00.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W sobotę zapraszamy do dolnego kościoła na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Początek czuwania o godz. 21:00. Msza św. o godz. 23:30. Prowadzi – Ks. Jan Reczek.

W niedzielę 23 maja – Oaza zaprasza na godzinę 18:00 do dolnego kościoła na wspólną modlitwę Akatystem do Ducha Świętego.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Żywy Różaniec organizuje wyjazd do Częstochowy na IX pielgrzymkę Żywego Różańca w dniu 5 czerwca (sobota) informacje i zapisy w niedzielę po Mszy św. od godz. 8:00 do 11)0 w Sali nr 12, a w środę po Nowennie.

ks. Michał zaprasza na rowerową pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 5 czerwca. Dziś ostatni dzień zapisów.

Są jeszcze 4 wolne miejsca na pielgrzymkę po Polsce. Informacja i zapisy u ks. Rafała.

Przypominamy że 23 maja o godz. 11:00 jest Uroczystość I Komunii Św. W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o wybranie innych godzin Mszy św., tak by Msza św. o godz. 11:00 mogła być tylko dla dzieci komunijnych i ich rodziców.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „WPIS”, „Miłujcie się”, „Głos o Pio” dla dzieci „Tęcza”.

Za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

+ Józef Mikowski (lat 66)

+ Leszek Kwatera (lat 66)

+ Wiktor Miller (lat 68)

+ Jan Superata (lat 95)