Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną – 09.05.2021 r.

Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:00 w dolnym kościele.

Z racji I Komunii Świętych Oaza Dzieci Bożych serdecznie zaprasza na scholę na niedzielne Msze św. o godz. 9:30. Próba scholi zaczyna się o godz. 8:00 w sali nr 10.

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 17:00.

W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy się modlić o trzeźwość w rodzinach naszej parafii i ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Bractwa Trzeźwości w sali nr 9.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W środę o godz. 19:00 spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów po północnej Polsce. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę. Zapisy u ks. Rafała.

W czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 Nabożeństwo Fatimskie. Na które serdecznie zapraszamy.

W piątek święto św. Macieja, apostoła. Po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Maksymiliana patrona naszej parafii.

W najbliższą sobotę o godz. 17:30 na placu przed kościołem – przywitanie obrazu Matki Bożej, patronki Solidarności, oraz przejęcie relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki i repliki Krzyża nowohuckiego. Potem wprowadzenie obrazu do kościoła, o godz. 18:00 Msza św., majówka, następnie czuwanie różańcowe do godz. 21:00 i zakończenie Apelem Jasnogórskim. Obraz pozostanie w naszej parafii przez cały następny tydzień. Szczegóły na plakatach i w ogłoszeniach w przyszłą niedzielę. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

ks. Michał zaprasza na rowerową pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 5 czerwca. Zapisy w zakrystii.

Przypominamy, że dziś, 16 i 23 maja o godz. 11:00 jest Uroczystość I Komunii Św.
W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o wybranie innych godzin Mszy św., tak by Msza św. o godz. 11:00 mogła być tylko dla dzieci komunijnych i ich rodziców.

Informujemy, że w przedszkolu przy kościele są jeszcze wolne miejsca dla dzieci od 2,5-6 lat. Zapisy do końca maja.

Za tydzień składka przeznaczona jest na sprzątanie Kościoła i przyszłe inwestycje.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „WPIS” dla dzieci „Mały gość”.

Za ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

+ Krystyna Galas (lat 67)

+ Stanisława Żmuda (lat 74)

+ Władysław Bugaj (lat 77)