Menu Zamknij

Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną – 18.04.2021 r.

Dziś rozpoczynamy 13 Tydzień Biblijny. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy Słowem Bożym indywidualnie i w rodzinach. Szczególnie gorąco zapraszamy do czytania razem z nami następujących ksiąg: Ewangelii św. Łukasza, Dziejów Apostolskich, Listów św. Pawła do Rzymian, Koryntian, Galatów i Efezjan. W przedsionkach Kościoła znajdują się wydrukowane rozdziały z poszczególnych ksiąg. Wszystkich chętnych prosimy o wylosowanie dla siebie rozdziału i pochylenie się nad nim w tygodniu. Niech wspólna lektura Dobrej Nowiny przyniesie nam duchowe owoce i będzie znakiem umiłowania Bożego Słowa i jedności naszej parafii.

Oaza Dzieci Bożych serdecznie zaprasza na scholę na niedzielne Msze św. o godz. 11:00. Próba scholi zaczyna się o godz. 9:30 w sali nr 10.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałki od godz. 20:00 do 21:00 w dolnym kościele.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W piątek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Trwa rekrutacja do Katolickiej Szkoły Podstawowej Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego mieszcząca się w budynku Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek na os. Jagiellońskim 17. Są jeszcze wolne miejsca do klasy pierwszej, ale także do klas starszych. Więcej informacji na stronie szkoły (oazowa.pl).

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę po północnej Polsce od 11-17.06.2021 r. Więcej informacji znajdziemy na stronie parafii, Facebooku i w programach pielgrzymki, które są w zakrystii. Zapisy u ks. Rafała.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „WPIS”, „Miłujcie się” dla dzieci „Tęcza” i „Mały gość”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Anna Gocyk (lat 76)

+ Władysława Jawień (lat 77)

+ Jolanta Myjak (lat 62)

+ Maria Zielińska (lat 70)

+ Zenon Okrajek (lat 94)

+ Jan Moskal (lat 75)

+ Albina Wilk (lat 74)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…