Menu Zamknij

Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021 r.

Dziś w Niedzielę Bożego Miłosierdzia rozpoczynamy 77 tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Za jej odmówienie możemy dziś uzyskać odpustu zupełny pod zwykłymi warunkami (być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., pomodlić się w intencjach Ojca św. i nie mieć przywiązania do jakiegokolwiek grzechu).

Z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego młodzież oazowa serdecznie zaprasza wszystkich parafian na uroczyste nieszpory o godz. 18:00 do dolnego kościoła.

Grupa pielgrzymkowa nr 24 zaprasza na jednodniową pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Spotkanie organizacyjne dziś (w niedzielę – 10.04) o godz. 18:30 w dolnym kościele. Więcej informacji u ks. Michała.

Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 15:00. Oaza zaprasza na wspólne uwielbienie w poniedziałki od godz. 20:00 do 21:00 w dolnym kościele.

We wtorek o godz. 18:30 spotkanie dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Chorwacji i zainteresowanych pielgrzymkami. Spotkanie odbędzie się w dolnym kościele. W godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W czwartek w dolnym kościele o godz. 18:00 Msza św.  w intencji wyniesienia na ołtarze Sługi Bożego ks. Józefa Kurzei. Polecajmy Słudze Bożemu troski i trudy naszego życia.

Za tydzień składka przeznaczona na sprzątanie Kościoła i przyszłe inwestycje.

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Krakowie zachęca do oddawania krwi i osocza zwłaszcza osoby z grupą krwi „A”. Jeżeli ktoś ma taką grupę krwi i może się nią podzielić z potrzebującymi, to prosimy o nią.    

Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie na os. Piastów 34 zaprasza na „Dzień otwarty” online w sobotę 17 kwietnia w godz. od 10:00-13:00.

Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Głos o. Pio”, „WPIS”, „Miłujcie się” dla dzieci „Tęcza” i „Mały gość”.

Za składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Gertruda Włodek (lat 89)

+ Helena Samborek ( lat 78)

+ Marzena Modzelewska-Korona (lat 51)

+ Łucja Kowalińska (lat 65)

+ Jan Drożdżowicz (lat 79)

+ Mariusz Tchórzewski (lat 51)

+ Małgorzata Wabik (lat 68)

+ Bogusław Zięba (lat 67)

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…