Menu Zamknij

Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał”. Niech to Chrystusowe Zmartwychwstanie każdego dnia przypomina nam wszystkim, że Prawda ma moc zwyciężania kłamstwa, a Dobro jest silniejsze od zła. Życzymy wam drodzy parafianie siły do zmagania się z codziennością. Wiary, która przenosi góry. Nadziei wśród przeciwności losu. Miłości zwyciężającej gniew i zniechęcenie. Życzymy cierpliwości i wytrwałości, aby Wasze życie zrodziło wiele dobrych i szlachetnych owoców w waszym życiu i życiu waszych bliskich.  

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Lektorom i ministrantom za oprawę liturgiczną. Panu Tomaszowi organiście, Chórowi młodzieżowemu na czele z Agnieszką Gagatek, Pauliną Szaro i Dawidem Stępińskim za oprawę muzyczną. Siostrze Grażynie i tym którzy jej pomagali za przygotowanie ciemnicy, Bożego grobu i wystroju świątyni. Grupom Parafialnym za czuwanie. Bóg zapłać za ofiary, złożone na chleb św. Antoniego. Dziękujemy siostrze Zofii, Zespołowi Charytatywnemu i wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu i dostarczeniu paczek do potrzebujących. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na kwiaty i wystrój naszej świątyni. W sposób szczególny dziękujemy firmie pana Roberta Jachura RGVIDEO.NET za wypożyczenie sprzętu do transmisji Mszy św. oraz za profesjonalną transmisję Triduum Paschalnego: Annie Młyńczak, Filipowi Jachura, firmie DREAM MOMENTS – Łukaszowi Łazarskiemu i Wojciechowi Gucwa. Dziękujemy Wam drodzy parafianie i goście za Waszą obecność i modlitwę.  

Jutro Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt, Msze św. są jak w niedzielę. Składka w tym dniu przeznaczona na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie. Oaza zaprasza na wielkanocne Uwielbienie od godz. 19:00 do 20:00, a także zaprasza dzieci i młodzież do zapisów na rekolekcje wakacyjne organizowane przez Ruch Światło Życie. Więcej informacji na plakatach.

We wtorek w godz. od 15:00 do 17:00 Pani mecenas udziela telefonicznie bezpłatnie porad prawnych 601983672. Pani mecenas bardzo dziękujemy za pomoc i życzliwość.

W czwartek Arcybractwo Straży Honorowej zaprasza po Mszy św. o godz. 18:00  na spotkanie formacyjne.

Przez cały tydzień Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00

Z racji Oktawy Wielkanocnej w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych   

Przyszła niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia.

Kancelaria parafialna czynna w środę i w piątek w godz. 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 18:00.

W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+ Bogumiła Wolfram

+Józef Zborowski

+ Janusz Ostachowicz

+ Józef Tabor

+ Zbigniew Stabryła

+ Stanisław Koźmic

+ Czesława Wiklik

+ Stanisław Dziedzic

+ Irena Czech

 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…